קבוצת נבון גילרון

יזמות והשקעות נדל״ן

קבוצת נבון גלרון מתמחה בהשקעות בנדל”ן וביצירת קשרים עם גופים ויזמים בכל הארץ לקידום פרויקטים של בנייה. החברה מורכבת מיועצי נדל”ן בעלי ניסיון רב, שיוצרים עבור הלקוח פתרון מותאם אישית תוך שמירה על האינטרסים שלו ויצירת תוכנית עבודה שתוביל להשקעה איכותית. האתגר שלנו: ליצור שפה ויזואלית שמביאה לידי ביטוי את היוקרה, האמינות והשרותיות – ערכיה המובילים של החברה.

תהליך בחירת לוגו

צבעוניות

הצבעוניות שבה עסקנו מהרגע הראשון הייתה אמורה להביע יוקרה לצד אמינות, מקצוענות לצד נגישות ושירות כולל. בחרנו בצבעים שמשדרים את כל אלו – מכחול דרך שחור ועד לזהב עדין, שאוסף את כל המרכיבים הללו לכדי שפה אחת.

מיתוג offline

בניית אתר

בחרנו להשתמש באותם צבעים שהניעו אותנו מלכתחילה כדי להדגיש את היוקרתיות. הרקע השחור והנקי מאפשר להבליט את התמונות ואת המסרים השיווקיים.

במובייל ביקשנו ליצור חוויית גלישה נוחה במובייל באמצעות עיצוב נקי שמותאם לעיצוב שנבחר לאתר האינטרנט הראשי.

עיצוב דף פייסבוק עסקי

בחרנו לשים דגש על לוגו החברה בתמונת הפרופיל, תוך משחקי רקע עם המוטיב הגרפי של הלוגו, שיוצרים הבלטה שלו. תמונת הקאבר מייצגת את הערך החשוב שמעניקה החברה ללקוחותיה ועושה שימוש בתמונה שמחדדת את המסר.

מודעות פייסבוק

דף נחיתה

סיכום

תהליך המיתוג הויזואלי של קבוצת נבון גלרון היה תהליך מרתק שבמהלכו התמודדנו עם הצורך לחבר בין קהל יעד מלא בחששות ובשאלות ובין חברה בעלת רגליים יציבות על הקרקע, ניסיון רב, שירות מעולה וידע רב בתחום ההשקעות. יצרנו את החיבור באמצעות שפה ויזואלית שמייצגת יוקרתיות, אמינות ורצינות.

רוצים להתחיל פרוייקט?

צרו קשר עוד היום לתיאום פגישה, וקבלו תוכנית מיתוג לעסק ללא התחייבות!