פרץ בוני הנגב

חברת פרץ בוני הנגב היא אחת החברות הותיקות בתחום הבנייה בישראל. החברה סיפקה ומספקת לאלפי משפחות מגורים נוחים בדירות ובבתים בכל רחבי הארץ. פרויקטים בניצוח החברה משלבים בין תכנון איכותי וגימור יוקרתי, ליווי אישי של הלקוחות ובטחון אמיתי בכל שלבי התהליך. האתגר שלנו: ליצור שפה שמשקפת ערכים כמו אמינות, ותק וניסיון לצד חיבור למשפחות, שהן קהל היעד העיקרי של החברה.

פרינט

פרסום דיגיטלי

אתר דסקטופ

האתר נבנה על בסיס עיצוב בהיר, נגיש וברור ששם דגש על הפרויקטים השונים שמציעה החברה. האתר מספק מידע נוח ונגיש לכל גולש תוך שימוש בתמונות, אינפוגרפיקה ומידע כתוב רב.

 

אייקונים

דף נחיתה

עמוד פייסבוק

תמונת הפרופיל שמה דגש על אלמנט גרפי שמופיע בלוגו החברה, בגוונים שמתכתבים עם צבעי הנגב. תמונת הקאבר מציעה פרויקטים בולטים של החברה תוך הדגשת הבידול והיתרונות של החברה על פני חברות נוספות.

סיכום

תהליך המחשבה שהוביל את יצירת השפה הויזואלית עבור פרץ בוני הנגב עסק בחיזוק הקשר בין החברה ובין המשפחות הנעזרות בה למצוא את בית חלומותיהן. הדגשנו את הותק והניסיון של החברה באמצעות הדגשת הפרויקטים של החברה מאז ועד היום, יצירת אלמנטים ויזואלים בולטים וקריאים מאד, שנותנים את כל האינפורמציה על החברה ומדגישים את הבידול שלה.

רוצים להתחיל פרוייקט?

צרו קשר עוד היום לתיאום פגישה, וקבלו תוכנית מיתוג לעסק ללא התחייבות!