דף הבית » לקוחות ממליצים
לקוחות ממליצים

"אחד הדברים הטובים שקראו לנו השנה זה החיבור עם חברת ג'נסיס גנ'סיס עזרו לנו לחדור עם המוצרים שלנו לשוק הבין לאומי. הצוות של גנסיס מקצועי ונותן מעטפת של 360 בכל נושא האינטרנט הפרסום המדיה והרשתות האסטרטגיה והחשיבה של הצוות היצירתי של ג'נסיס בהחלט נותנים תוצאה והופכים את ההשקעה למשתלמת במיוחד. התקשורת והעדכונים ברמה יומית שבועית וחודשית וההרגשה תמיד שגנסיס עם היד על הדופק שנותן לנו כחברה שקט נפשי"

לקוחות ממליצים

"היו לנו כבר כמה התנסויות לא כל כך טובות עם חברות אחרות שהבטיחו לנו הרים וגבעות. למרות החששות שלנו, ג'נסיס סיפקו את הסחורה. דבר ראשון - שקיפות. אנחנו יודעים בכל רגע נתון מה עושים עבורנו, באיזה שלב נמצא כל פרויקט ומה עושה קמפיין השיווק שלנו ברשת. דבר שני - חשיבה יצירתית - תמיד חשבנו שאנחנו מבינים באינטרנט אבל ג'נסיס לימדו אותנו כמה טריקים חדשים"

לקוחות ממליצים

"האתר שלנו וגם הנוכחות שלנו באינטרנט הם אתגר לא פשוט - להעביר את המותג שלנו ואת המוצרים שלנו, דרך המסך, באופן שיגרום ללקוחות לרצות להגיע, לקנות ולהתנסות - זאת משימה מורכבת! בג'נסיס לא נבהלו מאיתנו, הבינו את הדרישות וגילו הרבה גמישות מחשבתית ויצירתיות - ואנחנו מאוד מרוצים מהתוצאות. האתר מקבל הרבה מאוד מחמאות והנתונים מהקידום והשיווק ברשת נראים כמעט בכל יום - עוד ועוד לידים והרבה מאוד לקוחות חדשים. מי אמר שאי אפשר למכור רהיטי יוקרה באינטרנט?"

לקוחות ממליצים

"אנחנו באים מההיי-טק ואנחנו חיים באינטרנט כבר הרבה זמן, אבל התברר לנו שאין לנו ממש מושג בשיווק ברשת, בפרסום ובמיתוג. התרשמנו מאוד מהגישה המקצועית של ג'נסיס ובעיקר בשליטה בכלים ובטכנולוגיה. דבר אחד זה לכתוב קוד אבל דבר אחר לחלוטין זה ליצור מיתוג ואתר שעובדים ועובדים היטב. אנחנו פונים לשוק הבינלאומי, עם סל מוצרים מורכב והצוות של ג'נסיס הביא אותנו לליגה של הגדולים - יש לנו נוכחות מקצועית, מעוצבת ויעילה. כמו שאנחנו אוהבים וכמו שביקשנו"

לקוחות ממליצים

״הפרסום באינטרנט מפיק לנו תוצאות מעולות! יש לנו מערכת ניהול טובה שמראה לנו את כל המידע בכל רגע. יש לנו ראש שקט כי הצוות שלנו בג'נסיס תמיד עם אצבע על הדופק"

לקוחות ממליצים

"בג'נסיס נושמים חשיבה יצירתית - תמיד חשבנו שאנחנו מבינים במיתוג ופרסום אינטרנט אבל ג'נסיס לימדו אותנו כמה טריקים חדשים"

לקוחות ממליצים

"קיבלתי פתרון מקיף ויצירתי ואני מוכרח להגיד שלמדתי הרבה מאוד דברים חדשים על עולם השיווק בדיגיטל"

לקוחות ממליצים

"ליצור מיתוג חדש שעובד היטב זאת אומנות! הצוות של ג'נסיס הביא אותנו לליגה של הגדולים - יש לנו נוכחות מקצועית, מעוצבת ויעילה. כמו שאנחנו אוהבים וכמו שביקשנו"

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה