דף הבית » עלינו

הכל מתחיל בחזון

מאז 2007 מובילה ג'נסיס תפיסה חדשה הנוגעת לפוטנציאל העצום הגלום במיתוג. בתפיסה זו נישבו עסקים רבים שהבינו שכל עסק או רעיון, זקוק למעטפת מיתוג שלמה ואיכותית, הנוצרת בלוח זמנים מהיר ואשר משיגה תוצאות מוכחות. המיתוג תורם תרומה משמעותית להצלחת העסק וכולל איפיון ובניית קונספט ויזואלי ותוכני, יצירת מוצרים פרסומיים כמו לוגו, שם, סלוגן ועד הקידום שלו ובניית מאגר לקוחות יציב.


מה היא הצלחה?

לא נהוג לומר זאת בפרסום, אבל ג'נסיס מאמינה ורואה בהצלחת העסקים שעובדים איתה שליחות מקצועית. עסק שמצליח בזכות העבודה שלנו הוא המחיר האמיתי למאמץ. אנו יודעים שעסקים שמים את מיטב כספם בפרסום על מנת להצליח, ועל כן אנו מתחייבים לעשות הכל, אבל הכל! כדי שהמוצר או השירות יהפוך למותג מנצח. מותג מנצח הוא מותג מרוויח והרווח הוא כולו של העסק.


כיצד אנו עושים זאת?

עבודה קשה. מיתוג עסקי ומקצועי מתחיל בראש ובראשונה בהבנה עמוקה של הביזנס שלך, בצרכים השיווקיים שלו ובתועלות שהוא מציע. אנו צוללים אל הפרטים הקטנים שהופכים את העסק שלך לגדול ודולים את הפתרון השיווקי והפרסומי המדויק עבורו. אנו עושים זאת תוך שימוש באמצעי המיתוג והפרסום היעילים והבולטים ביותר.

אמנת שירות

חברת GENESIS, ההנהלה וצוות העובדים/ות מתחייבים/ות בזאת כי פרויקט הפרסום והמיתוג שלכם/ן ינוהל בצורה האפקטיבית ביותר ויהווה עבורכם/ן חוויה חיובית ומועילה. יחד נקדם תהליך שיוביל ללמידה משמעותית, בחינת העסק מזוויות מקוריות ומרעננות והגעה משותפת לתובנות חדשות.
אנו מבטיחים לבצע עבורך את הפרויקט בצורה המקצועית והיסודית ביותר, החל משלבי ההיכרות הראשוניים של אפיון המותג ועד לשלבים המתקדמים של תכנון האסטרטגיה ויישומה.

כידוע, תחום הפרסום הדיגיטלי הנו תחום מורכב ורבות הפעמים שבהן ללקוח כמעט ואין אפשרות לדעת מהו טיב המוצרים הנרכשים. חברת GENESIS משקיעה משאבים רבים בפיתוח ומקדישה שימת לב מיוחדת לכל הנוגע לשימוש בטכנולוגיות החדישות והאיכותיות ביותר, אנו מפתחים  תוכנה שקוד המקור שלה פתוח ונגיש לכל מי שחפץ בו והוא חופשי לשימוש.

אנו מתחייבים בזאת, כי כל אנשי ונשות המקצוע המעורבים בפרויקט שלך הנם מומחים, בעלי רקע רב וניסיון בתחום. הצוות המקצועי שלנו יבצע את עבודתו נאמנה, תוך שימת דגש על המטרות שהוגדרו לפרויקט והשגתן.

אנו מתחייבים/ות לשקיפות מלאה בכל הנעשה ולעדכון הלקוח/ה באמצעות פגישות ודוחות דיגיטליים מפורטים ומדויקים, בכל זמן מבוקש.

חברת GENESIS מתחייבת ליחסי אנוש ואחריות אישית תוך שאיפה לעמידה בלוחות הזמנים והצגת מרב האפשרויות השונות בתחום המיתוג והפרסום.

מטרתנו היא להפוך את לקוחותינו למובילי השוק, כלומר לייצר בידול עסקי אמיתי ומשמעותי ביניכם לבין המתחרים, להגדיל לחברתכם את המכירות ולדאוג לייצר עבורכם את התדמית העסקית הנכונה והמיטבית ביותר עבור המותג שלכם.

על החתום, צוות GENESIS.

התעודות שלנו


הצוות שלנו

הצוות שלנו מורכב מחבורה מוכשרת ודינמאית שמבינה עסקים. נושמת עסקים. ובעיקר יודעת איך עושים את זה נכון.


יניב פרץ

מנכ"ל משותף

בן שמיר

מנכ"ל משותף

ליטל בן יוסף

סמנכ"ל תפעול

ענת אבישר

סמנכ"לית כספים

רוני סופר

סמנכ״ל לקוחות

מעיין שוורץ

מנהלת לקוחות

נועם מעודה

סניור ppc

יסמין בן טובים

סניור ppc

דנה רז

תכנון ואסטרטגיה

אלירן דהן

מנהל דפי פייסבוק

אסף רוטשטיין

מפתח אינטראקטיב

מיטל גוירצמן

מנהלת דפי פייסבוק

שגיא כהן

קופיריטר

גיא אברהם

מעצב גרפי

זיו חן

מנהל לקוחות

סנדרה ברבינסקי

תכנון ואסטרטגיה

נמרוד נווה

תכנון ואסטרטגיה

לי זימון

ניהול פרויקטים ואדמיניסטרציה

שלומי נחמיאס

תכנון ואסטרטגיה

אלון סגל

תכנון ואסטרטגיה

גל מועלם

תכנון ואסטרטגיה

אליאור בוכריס

קידום אורגני

עוז יוסף

קידום אורגני