מחשבון GNSS - פשוט למכור יותר!

בעידן של האינטרנט כל בעל עסק יכול להחליט כמה כסף הוא רוצה להרוויח. השאלה היא כמה כסף אתה משקיע בכדי שזה יקרה. בכדי שתוכל לדעת מה הסכום שצריך להשקיע בכדי שתשיג את יעדך, פיתחנו אלגוריתם ייחודי שיעזור לך להבין מה התמהיל הנכון.  

בדיקה של כדאיות מילת המפתח בכל תחום עיסוק. כל עסק יכול להשיג לידים, כל עסק יכול למכור, להצליח ולהגיע ליעד שלו כל מה שצריך לעשות זה להשקיע את הכסף במקומות הנכונים, או יותר מדויק – בביטויים הנכונים. בואו נצא לדרך! 

בואו נתחיל!

המשך לקבלת תוצאות!

1 | בוחרים תחום העיסוק

כאשר מאתרים את מילות המפתח הרלוונטיות ביותר לתחום העיסוק שלכם ניתן להתחיל תהליך פרסום ממוקד יותר במינימום עלויות ומקסימום תוצאות.

2 | מזינים סכום עסקה ממוצעת

לאחר שבחרנו את תחום העיסוק יש להזין סכום עסקה ממוצעת המתבצעת בעסק. כדי לדעת את סכום העסקה הממוצע יש צורך לחלק את סך ההכנסות החודשי במספר העסקאות שבוצעו.

3 | כמה נרצה להרוויח מהפרסום

לסיום נחליט על ההכנסה החודשית שנרצה לייצר מהפרסום בגוגל. סכום ההכנסה שנבחר ישפיע על סכום ההשקעה החודשית שנצטרך להשקיע בפרסום בגוגל.

ג’נסיס מדיה הינה החברה המובילה בישראל לפרסום באינטרנט ומתמחה בתהליכי מיתוג, פרסום וקידום לעסקים. כחברה העוסקת בתהליכי קידום אורגני (SEO) וקידום ממומן (PPC)  אנחנו מודעים לחשיבות הרבה שיש לתהליך של מחקר מילות מפתח על קידום העסק ברשת ובכך בדיקת ניתוח מעמיק של עלות – תועלת.