דף הבית » Minded | פרסום באינטרנט

Minded

Minded היא חברת בוטיק לשירותי ייעוץ עסקי, פיננסי וארגוני – לעסקים קטנים ובינוניים. החברה מציעה סל שירותים, המותאם הן לבעלי עסקים קטנים והן לזכייני רשתות. ל-Minded נסיון בליווי מגוון רחב של עסקים וכן חברות של מאות עובדים.

האתגר שלנו – יצירת שפה ויזואלית שתביא לידי ביטוי את החשיבה היצירתית ורמת המקצועיות שמציעה החברה ללקוחותיה.

 
פרסום בפייסבוק

מיתוג שתמיד מנצח

GENESIS MEDIA

פרסום באינטרנט

תהליך בחירת לוגו

פרסום באינטרנט
פרסום באינטרנט
פרסום באינטרנט
פרסום באינטרנט

צבעוניות

בלוגו שעיצבנו עובר Minded שולבו ארבעה צבעי יסוד לצד השחור, עבור הכיתוב. לאחר עבודה עיצובית, זיקקנו את השפה לצבעי היסוד שמסמלים את תחומי העבודה של החברה וכן את הגישה היצירתית והפתוחה של Minded.

מיתוג offline

בניית אתר

האתר בנוי על צבעי היסוד שנבחרו לחברה, כאשר כל צבע מסמל תחום עיסוק אחר. באתר משולבת אינפוגרפיקה עדכנית, בצבעי הלוגו, שמוסיפה קלילות למראה הכולל של האתר ותורמת לחווית השימוש המזמינה. הצבע השחור משלוב בלחצנים והפניות בתוך האתר. שמרנו על בסיס עיצוב נקי ואלגנטי לכל המרכיבים.

אתר המובייל של Minded מנצל את שילוב הצבעים הבסיסי, ומציף את השירותים העיקריים של החברה, תוך דגש על הגוונים הכחולים. השימוש במרכיבי אינפוגרפיקה מהאתר מקשר את המבקר לעיצוב של האתר באינטרנט ויוצר תחושה מוכרת בשילוב עם שימושיות וחווית משתמש נוחה וידידודית.

 
פרסום בגוגל

mndd.co.il

מעבר לאתר

פרסום באינטרנט

סיכום

הקו המניע במיתוג של minded היה הצגה מובחנת לכלל שירותי החברה, בשילוב ערכי היסוד של הצוות - מקצוענות, ניסיון וידע הצבור מעבודה עם מגוון לקוחות. צבעוניות הלוגו הופכת אותו לבולט אך לא צעקני, ומדגישה את רמת היצירתיות בשילוב עם הקו המקצועי שאותו אנחנו מדגישים באמצעות השימוש בשחור הרשמי.

הערך המוסף של העיצוב נולד מהשילוב שבין הרשמית העסקית של שירותי החברה לבין היצרתיות שבאה לביטוי בצבעוניות הקלילה ומגוונת של הלוגו.

פרסום באינטרנט
פרסום באינטרנט
פרסום באינטרנט
פרסום באינטרנט
פרסום באינטרנט

אנו מתחייבים לעשות הכל, אבל הכל! כדי שהמוצר או השירות יהפוך למותג מנצח.

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה