דף הבית » Business Target

Business Target

חברת Business Target מתמחה בייעוץ עסקי וליווי אישי של בעלי עסקים בדרך להצלחה. בין שירותי החברה – ייעוץ וליווי בהקמת עסק חדש, ליווי חברות ועסקים, סיוע בקבלת מימון והלוואות מטעם המדינה ועוד. האתגר? לשקף באמצעות השפה הויזואלית את המקצוענות, הניסיון הרב והתוצאות המוכחות בשטח לצד ערכים כמו יחס אישי וליווי ממוקד בהתאמה לכל עסק.

פרסום בפייסבוק

מיתוג שתמיד מנצח

GENESIS MEDIA

מיתוג עסקי

תהליך בחירת לוגו

מתוך הרצון להציג את ההישגים לצד הממד האישי, בחרנו לייצר שפה שמתמקדת במטרות מושגות, ביצירת הצלחות. עבדנו על אלמנט גרפי שמייצג מטרה והתמקדות בה.

מיתוג עסקי
מיתוג עסקי
מיתוג עסקי
מיתוג עסקי

צבעוניות

הצבעוניות שנבחרה היא שחור וזהב, שני צבעים המדגישים את המקצועיות, הרצינות והאחריות האישית שבאים לידי ביטוי בערכי החברה. הזהב מדגיש את ההשגיות, ההגעה למטרה והרווח הטהור שבסוף התהליך.

מיתוג offline

בניית אתר ודף נחיתה

עיצבנו אתר שמביא לידי ביטוי את התועלת שמסתתרת מאחורי שירותי החברה. השתמשנו במוטיבים של מטרה, בדומה ללוגו ובצבעי המותג שנבחרו בקפידה, כדי להדגיש את הרווח משירותיה. מוטיב המטרה משלב גם התייחסות לתהליך העבודה שטמון בייעוץ העסקי.

מיתוג עסקי

עיצוב דף פייסבוק עסקי

פרסום באינטרנט

סיכום

יצירת המיתוג עבור Business Target היה תהליך יצירתי של מיקוד וניקיון. יצרנו שפה שמתבססת על שם החברה לצד הערכים והתועלות שמציעה החברה ויצרנו עיצוב אלגנטי, יוקרתי ומקצועי שמדגיש את התועלות בייעוץ עסקי איכותי המתבסס על ניסיון רב, ייעוץ המכוון להצלחה. צבעי המיתוג, הפונט הנבחר והאלמנטים הגרפיים נועדו ליצור שפה מקצועית מאד אך נגישה לקהל היעד שחולם על הישגים והצלחות.

פרסום באינטרנט
פרסום באינטרנט
פרסום באינטרנט
פרסום באינטרנט
פרסום באינטרנט

אנו מתחייבים לעשות הכל, אבל הכל! כדי שהמוצר או השירות יהפוך למותג מנצח.

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה