דף הבית » Azincot | פרסום באינטרנט

AZINCOT

חברת Azincot היא חברת שיפוצים ובנייה שמעניקה את כל השירותים הדרושים לבנייה ושיפוץ הבית, הדירה והמשרד. בראש החברה עומדים אריאל איזנקוט וג’וליאן שרביט. האחד יזם וקבלן בעל ניסיון של 15 שנה בתחום הבניה, השני – אדריכל פנים בעל ניסיון רב בעיצוב. החברה בהקמתם חרטה על דגלה את תודעת השירות, התחייבות לרמת הגימור הגבוהה ביותר ובחירת אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום.

פרסום בפייסבוק

מיתוג שתמיד מנצח

GENESIS MEDIA

פרסום באינטרנט

תהליך בחירת לוגו

פרסום באינטרנט
פרסום באינטרנט
פרסום באינטרנט
פרסום באינטרנט

צבעוניות

התהליך שהניע אותנו ביצירת הלוגו היה להציב מודל תלת ממד גרפי נקי, שמתחבר גם לאות A, האות הראשונה בשם החברה ואות שמדגישה איכות. יצרנו משחק בין עולם הבנייה לעולם העיצוב תוך הדגשת השילוב בכתב ובאמצעות אלמנט גרפי בצורת בית, כאשר הכיתוב והגרפיקה מתחברים בצבעוניות עדינה של כחול בהיר ונייבי.

בחרנו יחד עם הלקוח צבעוניות נקייה מאד, בגווני כחול ותכלת. לאחר נסיונות עם גוונים כהים יותר של ירוק וכחול כהה, בחרנו להתמקד ביצירת ניגודיות בין הבהיר לכהה – באמצעות תכלת בהיר. ניגודיות זו משמשת להדגשת שני השירותים – בנייה ועיצוב.

 

מיתוג offline

בניית אתר

אתר החברה מציע מפגש מיידי, מהרגע הראשון, עם תיק העבודות של החברה, לצד דגש על הערכים שלה – מקצוענות, שירות מעולה, דיוק בפרטים, שילוב נכון בין תכנון, בניה ועיצוב. שמרנו על הצבעוניות הנקיה של הלוגו שמופיע גם בגרסה בהירה יותר, המחברת בין לבן ותכלת.

פרסום באינטרנט

עיצוב דף פייסבוק עסקי

השתמשנו באלמנט הגרפי התלת ממדי שיצרנו בלוגו על גבי צילומים איכותיים של עבודות קודמות של החברה. בתמונת הפרופיל מופיע הלוגו הנקי.

פרסום באינטרנט

סיכום

תהליך העבודה על המיתוג של חברת Azincot ביקש לתת ביטוי למקצוענות, לניסיון הרב ולשילוב המנצח בין בניה ובין עיצוב במקום אחד שמספק שירותי בנייה ושיפוצים. שמרנו על ניקיון העיצוב כדי לקלוע לטעמו של קהל יעד המחפש להכניס הביתה אלגנטיות, עכשוויות וניקיון עיצובי. בחרנו בצבעים כמו תכלת ונייבי אשר מתחברים לקהל ישראלי ונחשבים למעוררי אמון. נתנו מקום להוכחות ולסיפורי הצלחה תוך שילוב עבודות קודמות של החברה בעיצוב הפרסום הדיגיטלי.

פרסום באינטרנט
פרסום באינטרנט
פרסום באינטרנט
פרסום באינטרנט
פרסום באינטרנט

אנו מתחייבים לעשות הכל, אבל הכל! כדי שהמוצר או השירות יהפוך למותג מנצח.

Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page