דף הבית » 5 טיפים לעיצוב לוגו

5 טיפים לעיצוב לוגו

עיצוב לוגו הוא עולם ומלואו: הוא דורש תשומת לב לפרטים, שיקול דעת, יצירתיות ועוד דברים רבים אחרים. לוגו מעוצב היטב לא רק מייצג את העסק שלכם, אלא אף מהווה את הפנים הראשונות שהקהל שלכם פוגש – וחשוב שאלו יהיו נעימות ומייצגות. כדי לעזור לכם בתהליך משמעותי זה, ריכזנו עבורכם 5 טיפים ליצירת הלוגו המושלם.

1. פחות זה יותר

הפשטות היא אחד העקרונות המובילים של תהליכי מיתוג עסקי בכלל ושל עיצוב לוגו בפרט. לוגו נטול עומס הוא אחד שיהיה קל יותר לזכור וקל יותר לזהות. נסו לשאוף לקווים נקיים ופשוטים שמעבירים את מהות העסק בצורה תמציתית. 

2. להוסיף משמעות

לפעמים אנשים יחשבו שלעצב לוגו זה פשוט להכין משהו יפה ואסתטי. אבל זה מעבר לכך- חשוב לשלב משמעות בתוך הלוגו, כזאת שתהדהד את העסק שלכם והחזון שלו. סמלים משמעותיים יוסיפו עומק ללוגו ויהפכו אותו למושך וזכיר יותר עבור הקהל שלכם.

3. לצבעים יש חשיבות

כשאתם ניגשים לתהליך מיתוג עסקי ועיצוב של לוגו, חשוב שתזכרו שלכל צבע יש משמעות שמשפיעה על אנשים. יש ממש פסיכולוגיה שלמה מאחורי זה- לדוגמה, כחול יכול לייצג אמון ומקצועיות, בעוד ירוק מסמל צמיחה ורעננות. מיתוג לעסקים לוקח את ההשפעות הרגשיות האלה בחשבון!

4. להיות נצחיים- ולא טרנדיים

למרות שלפעמים זה מפתה לעקוב אחר מגמות עיצוב אופנתיות בעת מיתוג עסקי, אבל תזכרו שאתם רוצים שהעסק ימשיך איתכם שנים קדימה ולא רק עכשיו- על כן גם מיתוג לעסקים צריך לשאוף להיות על זמני, אוניברסלי ולעמוד במבחן הזמן. נסו להימנע מאלמנטים אופנתיים מדי שעלולים להתיישן במהירות, והתמקדו ביצירת לוגו שיישאר רלוונטי בשנים הבאות.

5. לפנות לחברה מקצועית

הטיפ האחרון שלנו לתהליך עיצוב לוגו הוא לפנות לחברה מקצועית שמתמחה באסטרטגיות מיתוג לעסקים. חברה כזו תוכל להתאים את הלוגו הנכון לכל הצרכים השונים של העסק שלכם. אנחנו ב- G-MEDIA נשמח לעמוד לרשותכם ולראות כיצד ניתן לשלב את כל הערכים שלכם בתוך לוגו אחד ומדויק. עיצוב לוגו מעולם לא היה קל כל כך! 

מאמרים נוספים

מי שמתעפץ שיעמוד!

סרטונים שיעזרו לכם להחזיק מעמד.

פרסום באינטרנט

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה