דף הבית » 3 הפלטפורמות המומלצות לפרסום העסק בשנת 2022

3 הפלטפורמות המומלצות לפרסום העסק בשנת 2022

האינטרנט הוא ערוץ התקשורת המוביל כיום ועם אינספור אפשרויות לפרסום העסק שלנו בדיגיטל וחיפוש אחר קהל היעד שלנו לא פלא שאנשים שאינם בעלי ניסיון בתחום לעתים נבלעים בתוך השפע שיש לעולם הזה להציע, מפרסמים את עצמם בפלטפורמות פרסום שלא מניבות להם תועלת ומשקיעים זמן רב, כסף ומשאבים בפרסום לא ממוקד ולא נכון לעסק. בכל שנה יש טרנדים חדשים בנוגע לפלטפורמות המומלצות לפרסום העסק במרחב הדיגיטלי ועם כניסתם של 2022 לתמונה החלטנו להציג לכם את 4 הפלטפורמות שאתם מאוד רוצים להיות בהן השנה.

#1 – היום יותר מתמיד – להיות ראשונים בגוגל:

גוגל עדיין מנוע החיפוש הפופולרי בעולם והאתר הפופולרי בעולם וכך זה גם יישאר בשנים הקרובות ככל הנראה. מנוע החיפוש של גוגל הולך והופך חכם יותר ויותר, מציג תוצאות עשירות ומגוונות יותר ויודע להציג ללקוחות את התוצאות הרלוונטיות ביותר לחיפוש שלהם, גם אם לא מדובר בהכרח ברשת ענקית או מותג ענק בתחום המחופש. כיום גם לעסקים קטנים ובינוניים יש אפשרות להתברג בתוצאות הראשונות של גוגל במגוון אפשרויות ותצוגות ויזואליות וטקסטואליות ולכן הקידום האורגני וגם הפרסום הממומן בגוגל בהחלט צריכים להיכלל בתוכנית הפרסום שלכם בשנת 2022.

#2 – פייסבוק ואינסטגרם:

מכיוון שפייסבוק קנתה את אינסטגרם, מערכת הפרסום של פייסבוק ואינסטגרם היא מערכת משותפת ומכיוון שמדובר בסך הכול ברשתות חברתיות די דומות בעיקרן נכלול אותן כפלטפורמה אחת שהיא בעצם 2 ערוצים שאתם רוצים להקים בהם פרופיל עסקי ולקדם את העסק שלכם בהן, להעלות פוסטים, תמונות, סרטונים, לחבר אליכם את הקהל ולשווק את העסק.

 

#3 – השקיעו גם בערוץ משלכם ביוטיוב:

השיווק בווידיאו פרץ מאוד חזק בשנה-שנתיים האחרונות וגם השירותים בתחום הפכו להיות מגוונים יותר. לצד השדרוג של המצלמות בדורות החדשים של הסמארטפונים שהופכים את המצלמות ללא פחות טובות מאשר מצלמות מסורתיות הרי שמדובר בפעולה הרבה יותר נוחה ונגישה – לצלם, לערוך ולעלות את הכול למדיה החברתית וכמובן גם ליוטיוב. אנשים מתחברים מאוד לסרטוני ווידיאו וזו הזדמנות נהדרת עבורכם לא רק לקבל יותר חשיפה לעסק שלכם אלא גם לחבר אליכם יותר אנשים.

 

מאמרים נוספים

מי שמתעפץ שיעמוד!

סרטונים שיעזרו לכם להחזיק מעמד.

פרסום באינטרנט
Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page