דף הבית » פרסום בגוגל » שיווק SMS

שיווק SMS

לכל עסק יש מועדון לקוחות, אותם אנשים נאמנים אשר שומרים על קשר עם העסק לאחר רכישת עסקה, בין אם זה מסעדה, חנות בגדים, חנות קוסמטיקה או כל דבר אחר להיות בקשר עם הלקוח שלך הוא כלי חשוב להתחלת יחסי גולמין בינך לבין הלקוח. כאשר משתמשים בשיטת פרסום של שיווק SMS ניתן לעדכן במיידית את הלקוח במבצע ייחודי, מבצעי סוף עונה, הנחה משמעותית או סחורה אשר הגיעה לחנות. מערכות של שיווק SMS מאפשרות שליחת הודעה עם תוכן ונושא בדיוק לפי דרישת הלקוח ואף במידה שרוצים להשתמש בשם הפרטי של מקבל ההודעה וכך לפנות בפן אישי הרבה יותר, את זמן שליחת ההודעה אפשר לבחור, בין אם זה שליחה מיידית או תזמון עתידי. שיווק ב- SMS נותן לכל בעל עסק את החופש והביטחון לדעת שההודעה הנשלחת תגיע לנמען, בכל מקום, בכל שעה, בכל זמן, שיווק ב- SMS תהליך שיווקי מנצח לחיזוק הקשר עם הלקוח של העסק.
שיווק SMS

איך מתחילים?

כדי להתחיל שיווק ב- SMS כל מה שצריך לעשות זה להכין רשימה מסודרת בקובץ אקסל של חברי המועדון, שם וטלפון, לתת לאנשי הקרייאטיב המוכשרים של ג'נסיס מדיה מהו הרעיון מאחורי ההודעה, מה המסר שמעובר, מה ההנחה, המבצע או כל דבר אחר שהעסק רוצה לשלוח ללקוחות שלו ומשפט שיווקי מדהים שמניע לפעולה לתת ללקוחות שלכם את המבצע עד הפלאפון הפרטי שלהם. תהליך כזה חשוב ביותר כאשר העסק עובר תהליך מיתוג ורוצה להראות ללקוחות שלו את השינוי שעשה.

חשוב לזכור

בשליחת הודעת SMS בצורה זו יש להוסיף לינק להסרה, כדי למנוע אי נעימות של ספאם מצד הלקוח שאולי לא מעוניין בתוכן המגיע עד עליו. שיווק ב-SMS מאפשר לינק לאתר, לדף הנחיתה, או כל דבר אחר. כל מה שנותר זה לחכות שהלקוח יחזור למספר השולח ולהתחיל להרוויח.

שיווק SMS לעסקים. דרך מנצחת לשמור ולחזק את הקשר עם הלקוחות שלכם. לחיצה אחת – והם מעודכנים.

פרסום באינטרנט
פרסום באינטרנט
פרסום באינטרנט
פרסום באינטרנט
פרסום באינטרנט

אנו מתחייבים לעשות הכל, אבל הכל! כדי שהמוצר או השירות יהפוך למותג מנצח.

Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page