דף הבית » פרסום בגוגל » יצירת לידים

יצירת לידים

אחת המטרות המרכזיות של כל בית עסק הינה גיוס לקוחות חדשים. את המטרה הזאת מנסים להגשים באמצעות התווית אסטרטגיה שיווקית הכוללת מגוון רחב של פעילויות שיווקיות ופרסומיות שונות לצורך יצירת קשר עם הלקוח הפוטנציאלי. יצירת קשר עם הלקוח הפוטנציאלי/הצרכן יכולה להיעשות בדרכים שונות; באמצעות מודעה בעיתון, פנייה יזומה לקהל הרלוונטי ועוד. כיום, בעידן הפרסום הדיגיטלי, במיוחד כאשר מדברים על פרסום באינטרנט, אפיק מרכזי ליצירת קשר עם קהל היעד הינו באמצעות יצירת לידים.
יצירת לידים

אז מהו ליד?

ליד הוא אינפורמציה המכילה פרטי התקשרות של לקוח פוטנציאלי אשר התקבלה בעקבות פרסום שירות/מוצר. באמצעות אסטרטגיה שיווקית ייחודית ומותאמת למוצר/שירות, המשלבת מודעות ודף נחיתה המניעים לפעולה, ניתן ליצור לידים איכותיים. לא די בייצור לידים. על הלידים להיות איכותיים, כלומר רלוונטיים לבית העסק.

איכות הליד מתחילה במיקוד

על מנת לייצר לידים איכותיים וממוקדים צריך להוביל את התהליך איש מקצוע בעל מיומנות גבוהה בתכנון ורכש מדיה יעיל, בקרת שטחי פרסום ובעל ניסיון והיכרות עמוקה עם התחום של פרסום באינטרנט וגוגל בפרט, אשר ידע לבחור את המסרים הנכונים באמצעות קריאייטיב טוב ויפנה באמצעות הערוץ השיווקי המתאים לקהל היעד הרלוונטי באמצעות שיווק בגוגל שעובד.

איך נייצר לידים איכותיים?

על מנת לייצר לידים איכותיים, יש להקפיד על קריאייטיב נכון המכיל את המסרים המתאימים. יש להשתמש במילות מפתח רלוונטיות באמצעות קידום אורגני בגוגל, אשר עולות בקנה אחד עם הביטויים אותם יקליד הגולש בחיפושיו עבור המוצר/השירות. יש לחשוב מה הגולש/הלקוח הפוטנציאלי צריך ואיזה מענה נוכל לספק לו.
בכדי לייצר את הליד יש לתפוס את תשומת ליבו של הגולש. יש להניע אותו לפעולה. על הגולש להבין בדיוק כיצד והיכן ניתן ליצור קשר. ניתן אף לגרות אותו בהטבה כלשהיא על מנת למקסם את הסיכויים ליצירת אותו הליד. לידים איכותיים בכמות מספקת לצד מנהלי מכירות טובים יגדילו את היקפי המכירות וההכנסות בכל בית עסק. כך זה שעושים פרסום בגוגל שעובד!

פרסום באינטרנט
פרסום באינטרנט
פרסום באינטרנט
פרסום באינטרנט
פרסום באינטרנט

אנו מתחייבים לעשות הכל, אבל הכל! כדי שהמוצר או השירות יהפוך למותג מנצח.

Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page