פרסום בגוגל עובד!

השאלה מי מנהל לך אותו...

ג'נסיס, משרד הפרסום הדיגיטלי המוביל בישראל מזמין אותך להרוויח יותר.
יותר חשיפה, יותר לקוחות, יותר הכנסות.

הצטרפו למאות עסקים שמצליחים בזכות פרסום בגוגל שעובד באמת!

 

  • שותפים מוסמכים של גוגל ישראל
  • מתמחים בייצור לידים (פניות)- בהתחייבות!
  • מערכות חכמות- מחירי הקלקה הנמוכים בלפחות 25% מהשוק.
  • פרסום מבוסס תוצאה, חותמים על הישגים בזמן קצר

פרסום בגוגל- למה נועדנו זה לזה ?

התחייבות לתוצאות

כן אנחנו יודעים שזה נשמע גדול! אבל בקטן יש לנו ניסיון של 7 שנים בתחום, מעסקים אצלנו עובדים לשעבר בגוגל, מפרסמים למעלה מ 150 לקוחות, חתומים על מספר מטורף של הצלחות, וכן אנחנו מתחייבים לתוצאות וכן אתם תראו אותן תוך זמן קצר.

עליה מהירה לאוויר

זמן זה כסף העסקים, לא צרייך לחכות שבועות או חודשים בשביל להופיע בגוגל- המטרה של כולם זה להביא לקוחות - ולהתחיל לעבוד! אנחנו מומחים בפרסום בגוגל- תוך 7 ימים יש לכם קמפיין באוויר !

שליטה מלאה בתקציב

שקיפות זה שם המשחק, כל מערכת יחסים מבוססת על אמון, אצלנו תקבלו כלים טכנולוגים מתקדמים שיאפשרו לכם לנהל את הפרסום בגוגל בחוכמה- במטרה אחת להביא לקוחות חדשים.

סיירת מטכ"ל של עולם הפרסום

22 לוחמי מקלדת שמוכרים לעבוד שלהם, חיים ונושמים את הפרסום בגוגל, הלקוחות שלנו יודעים שזאת מלחמה ואנחנו לא ניתן למתחרים שלכם לעקוף אתכם! בקיצור בוא תרוויחו כסף מהשריטה שלנו .

עסקים שכבר איתנו

שובר מתנה 300 ש"ח לקמפיין בגוגל

ג'נסיס מדיה שותפה של גוגל ישראל מעניקה לכם שובר של 300 ש"ח לקידום ברשת

מותנה בפתיחת קמפיין חדש- ללא התחייבות

פרסום בגוגל - תוצאות החיפוש עובדות בשבילך!

באינטרנט אפשר למצוא שלל שיטות פרסום בגוגל ומערכות שיווק דיגיטלי. ההבדל בין הצלחה וכישלון של שיווק דיגיטלי הוא לבחור את השילוב הנכון בין כלי השיווק, שיטות הפרסום וניתוח מדויק של מילות ומושגי מפתח - תוך התאמה לתקציב שעומד לרשותכם. מכיוון שרוב הגולשים מתחילים את המסע שלהם לאתר שלכם, במנוע חיפוש, יש אפקטיביות רבה בעבודה נכונה בגוגל.

המשך קריאה

במהלך השנים שבהן אנו עובדים באינטרנט, פיתחנו התמחות בניהול פרסום בגוגל ושיווק עסקי ברשת, בהתאמה למגוון רחב של עסקים. מאות הלקוחות שלנו, והתוצאות שאנו משיגים עבורם מראים כי השיטה שלנו לתהליך של פרסום בגוגל  - עובדת. אנו משלבים נתונים ממחקר מפורט של העסק, ניתוח שיווקי והגדרת שיטת העבודה במנוע החיפוש, באמצעות פרסום בגוגל בתהליך ממוקד ואיכותי. בכל יום, אנו מפעילים מאות תהליכים שיווקיים בגוגל עבור לקוחותינו ומצליחים להשיג עבורם גידול עקבי בכמות המבקרים ומספר הלידים.

זה הזמן להתניע מהלך שיווקי באינטרנט, באמצעות ניצול מנוע החיפוש של גוגל והפקת התוצאות משיטת השיווק הדיגיטלי של ג'נסיס מדיה - אנו מפיקים תוצאות אמיתיות שמגדילות את כמות הלקוחות ואת היקף העסקים שלכם!

מה כולל ניהול עמוד פייסבוק עסקי

אנו צריכים שיהיה לנו דף בפייסבוק עם נראות טובה, עיצוב חדשני וממשק משתמש נוח וקל לניווט ולהבנה.עמוד פייסבוק עסקי מאפשר לתחזק את הקשר עם לקוחות קיימים ואוהדים. ניהול עמוד הפייסבוק כולל כתיבת תכנים רלוונטיים ממוקדים ובעלי ערך מוסף אשר מטרתם להגיע לדף הבית של האוהדים וכתיבת כמות מוגדרת של פוסטים וקידומם, שיפור נראות הדף, מענה לפניות הגולשים והגדלת החשיפה למספר העוקבים. כמו כן הניהול כולל כתיבת פוסטים עם רעיונות קריאטיביים ומענה לתגובות של לקוחות ומחיקת תגובות לא רצויות. המיקוד, הטירגוט, מותאם לקהל היעד. אפליקציות ופיצ'רים שמופיעים בלשוניות.

מה כולל ניהול קמפיין בפייסבוק

ניהול קמפיין בפייסבוק כולל אפיון ומחקר של העסק תוך טירגוט קהל היעד וכתיבת תכנים ועיצוב מודעות שיווקיות. העלאת הקמפיין לאוויר מותאמת לזמן ולתקציב המדיה של הלקוח ומחייבת אופטימיזציה ומעקב שוטף לשיפור נתונים והגברת הלידים.

מה ההבדל בין ניהול עמוד לניהול קמפיין

ניהול קמפיין הוא מאוד דינמי הוא מחייב השקעה כספית תוך הגדרת מטרה וקהל היעד של הקמפיין.

איך פותחים עמוד פייסבוק עסקי

אנחנו פותחים את העמוד עבור הלקוח בצורה המקצועית ביותר, מותאם לסוג העסק ולקהל היעד עם וויזואליות מירבית. במידה וללקוח יש עמוד פייסבוק אנחנו משדרגים אותו על פי אותם עקרונות.

מהו טרגוט בפייסבוק וכיצד הוא מבוצע

פייסבוק מספקת כלים המאפשרים לטרגט את קהל היעד באופן ממוקד. להגדיר פרסונה המוגדרת ממאפיינים של הקהל הפוטנציאלי לעסק. פילוח מתבצע ע"י מאפיינים דמוגרפים, גיל, מקצוע,

תחומי עניין, מיקום גאוגרפי ועוד. באמצעות הצלבה מקצועית של מאפיינים ופרמטרים מגיעים לתוצאות הטובות ביותר

איך אפשר לעקוב אחר התקדמות הקמפיין/פרסום

ע"י ביצוע אופטימזציה ומעקב אחרי תוצאות במערכת הניהול של הפייסבוק ומערכת ניהול לידים (leader).

מומלץ לעקוב במנהל המודעות של פייסבוק על הביצועים של הקמפיין ועל הפעולות שביצעו הגולשים בעקבות העלאת הקמפיין. מהנתונים הסטטסטים ניתן להסיק אילו מודעות עובדות ואלו מודעות צריך לשפר.

איך בונים קהילה בפייסבוק

על מנת ליצור קהילה נדרש לבנות עמוד פייסבוק בעל ערך עם כתבו מעניינות ,טיפים מבצעים עבור קהל היעד. שיהיה מתוחזק באופן שוטף. במקביל נסו לפנות אל הגולשים בשפה שלהם בגובה העיניים כאילו הם עומדים מולכם. לגרום להגדלת המערבות בדף.

הזמנת כל החברים מהפרופיל האישי שלי וגם של הלקוח, להצטרף לדף על מנת להגדיל את מספר האוהדים בדף

שיתופים של סטטוסים , פוסטים ומבצעים מדף הפייס של הלקוח בציר הזמן שלי ובקבוצות של קהל היעד שלי נמצא בהם.

איך מגדירים תקציבי פרסום בפייסבוק

את תקציבי הפייסבוק נקבעים בהתאם למספר הפניות\ לייקים\ הקלקות \לידים שאליהם תרצו להגיע. בהתאם לזמן הקמפיין ופילוח קהל היעד.

ניתן לקבוע תקציב יומי ותקציב תקופתי(תקציב כולל לקמפיין)

שיטות התשלום הם עבור הקלקות ,תשלום עבור חשיפות או אופטימיזציה למטרות.

מה ההבדל בין קמפיין לייקים לקמפיין BOOST

קמפיין boost מטרתו להגדיל את התפוצה של הפוסט בתשלום . הפוסטים הממונים יופיעו בניוזפיד של הגולשים ומטרתם היא להגדיל את החשיפה והעדכונים . קמפיין לייקים מטרתו ליצור אהדה ומערבות בקרב הגולשים.

מה זה רימרקטינג בפייסבוק

מודעות רודפות לאנשים שבקרו בעמוד הפייסבוק. רמרקטינג בפייסבוק (שיווק חוזר) נעשה ע"י השתלת פיקסל (קוד) בעמוד או באתר.

הצגת מודעות ממומנות על הפיד של קהל היעד על מנת להישאר בתודעה וליצור חשיפה.תחומי עניין, מיקום גאוגרפי ועוד. באמצעות הצלבה מקצועית של מאפיינים ופרמטרים מגיעים לתוצאות הטובות ביותר.

קידום ממומן בגוגל

אין ויכוח - פרסום בגוגל עובד אבל השאלה היא מי מנהל לך אותו? פרסום בגוגל באמצעות קידום ממומן מציב את המודעות שלך, בראש דף תוצאות החיפוש - בחלק התוצאות הממומן. קידום ממומן בגוגל, מגדיל את החשיפה ומשלים את התוצאות האורגניות של החיפוש. ג'נסיס מתמחה בקידום ממומן בגוגל ובעוד אתם קוראים טקסט זה, אנו מנהלים מאות קמפיינים שונים לעשרות לקוחות. הבנת הצורך העסקי של כל עסק וניהול נכון ומדוייק של קמפיין של פרסום בגוגל, מביאים לתוצאות פנומנאליות. עוד על קידום ממומן בגוגל

קידום בפייסבוק

מיליוני ישראלים נמצאים בפייסבוק ושוהים בו שעות רבות. פרסום בפייסבוק היא אחת הדרכים היעילות ביותר להשיג לקוחות חדשים, לשמר קיימים ולבנות תדמית וקשרים טובים איתם. ג'נסיס מקדמת ומנהלת עשרות דפי פייסבוק עסקיים וקמפיינים בפלטפורמה, ומספקת ללקוחותיה מענה מדוייק לצרכים העסקים שלהם. הבנת קהל היעד של העסק וניהול נכון ומדוייק של קמפיין פרסום בפייסבוק, מביאים לתוצאות יוצאות דופן.

יצירת לידים

בשפה המקצועית לידים הם לקוחות פוטנציאלים. משרד פרסום מקצועי יודע לייצר לידים באמצעות טכניקות של פרסום באינטרנט, פרסום בגוגל, פרסום בפייסבוק ובפלטפורמות אחרות. משרד פרסום ג'נסיס מייצרת לידים עבור עשרות לקוחותיה באמצעות בניית דפי נחיתה מקצועיים, קראייטיבים ומעוצבים, ובאמצעות קמפיינים מתוחכמים. על הקמפיינים אמון מנהל הקמפיינים של החברה שמנטר, מבקר ומשפר אותם 24 שעות ביממה. עוד על יצירת לידים

קידום אורגני בגוגל

87% מהגולשים בוחרים את אחת משלושת התוצאות הראשונות בדף תוצאות החיפוש של גוגל. כולם רוצים להיות במקום הראשון בגוגל ולצורך כך, מבצעים קידום אורגני. קמפיין אורגני של פרסום בגוגל גורם לאתר להופיע במקומות הראשונים, בתוצאות החיפוש. קידום אורגני בגוגל כולל תהליך משולב של מספר כלים ועבודה של מספר מומחים מתחומים שונים - תוכן, שיווק, טכנולוגיוה ומחקר מילות מפתח. בצוות של ג'נסיס עובדים אנשי מקצוע בכירים בתחום פרסום בגוגל בצורה אורגנית וכתוצאה מכך, מתרחבת הפעילות העסקית של החברות המבצעות אותה. עוד על קידום אורגני בגוגל

קמפיין רימרקטינג

ודאי זה קרה גם לכם - ביקרתם באתר ולאחר מכן שמתם לב שבאתרים אחרים, מופיעים באנרים ומודעות שקשורות לאתר שביקרתם בו קודם. ברכותינו - נחשפת לשיטת פרסום רימרקטינג, ובעברית - שיטת שיווק חוזר. את הטכניקה הזו פיתחה גוגל כדי להגדיל את החשיפה מעבר לדף של גוגל וכדי להגדיל את ההסבירות שלקוחות יקנו אצל עסקים מפרסמים. ריבוי המודעות באתרים השונים, מרחבים את החשיפה ומגדילים את ההזדמנות עבור הלקוח, לפעול - להיכנס לאתר, להשאיר פרטים או ליצור קשר. עוד על רימרקטינג

פרסום ביוטיוב

יוטיוב היא פלטפורמת הוידאו המצליחה והגדולה בעולם, בכל יום נצפים בה מיליוני סרטונים. כיום, יוטוב נחשב למנוע החיפוש השני בגודלו בעולם, אחרי גוגל, שהיא במקרה, גם הבעלים שלו. פרסום ביוטיוב מאפשר לעסקים לייצר פרסום טלוויזיוני ולפרסם אותו בעלות נמוכה משמעותית. מחקרים מוכיחים שפרסום ביוטיוב יעיל פי כמה מפרסום בטלוויזיה. יוטוב מאפשר התאמה מיטבית לקבוצות מוגדרות של לקוחות ומעניק הזדמנות לבצע חשיפה מהירה, בפרקי זמן קצרים יחסית.

קמפיין באנרים - GDN

גם לגוגל יש באנרים והם פרושים במילוני אתרים ברחבי העולם, בדיוק על פי המודל העסקי של המודעות שלהם - הקלקת שילמת. לא הקלקת לא שילמת. השיטה הזו יוצרת רווח עצום עבור עסקים שמקבלים חשיפה עבור המותג שלהם אבל משלמים רק על מי שהקליק עליהם. GDN- Google display network היא דרך נהדרת לחשוף את המותג וליצור ביזנס חדש לעסק, ולג'נסיס יש את הכלים והניסיון לעשות זאת. עוד על רשת המדיה GDN

פרסום ב- WAZE

פלטפורמת הניווט הפופולארית ביותר בעולם מאפשרת לעסקים לפרסם דרכה ובכך לעזור ללקוחות להגיע אליהם פיסית. עסקים רבים בוחרים לפרסם באמצעותה, גם בגלל הפופולאריות שלה וגם בגלל היעילות שלה. הפרסום מופיע בעת עצירה ברמזורים ונסיעה, ומאפשר להציע הצעות ערך תוך כדי הנסיעה. משרד פרסום ג'נסיס מאפשר לעסקים לנהל באמצעותה קמפיינים ב-Waze ולהגיע לתוצאותפרסום יוצאות דופן. עוד על פרסום בוויז

שיווק SMS

ה-SMS הצנוע, עבר מהפך מכלי שירות של טכנאי סלולר לערוץ התקשורת והשיווק המרכזי במובייל. שיווק באמצעות SMS היא אחת הדרכים היעילות ביותר לייצר לידים נוספים עבור העסק, לשמור על קשר עם לקוחות קיימים ולחזק את התדמית. משרד פרסום ג'נסיס מתמחה ביצירת קמפיינים מבוססי SMS כחלק מתמהיל פרסומי ואף כערוץ פרסומי בודד. היא משתמשת בטכנולוגיה פורצת דרך כדי לעשות זאת ומאחוריה עשרות לקוחות מרוצים. עוד על שיווק sms

תוכניות שותפים

תוכניות שותפים מאגדות מאות אתרים לרשת שיווקית ופרסומית. תוכניות אלה מאפשרות מרחב פרסום רחב היקף ומציע ללעסקים לפרסם באמצעותם, להשיג לקוחות חדשים ולקבל נגישות לקהלים מגוונים. אותם אתרים ניהנים מהכנסה שותפת וגדולה מפרסום תוך כדי הגברת התדמית שלהם ברשת. משרד פרסום ג'נסיס מפעיל תוכנית שותפים אטרקטיבית, המאפשרת לכל בעל אתר או בלוג ליהנות מיתרונות הרשת ומפרסום של מותגים גדולים במשק. עוד על תוכניות שותפים

קידום תוכן

לקוחות אוהבים לקבל ערך באתרים שאליהם הם נחשפים. זוהי גם דרך אפקטיבית לקדם את העסק - באמצעות קידום תוכן מקצועי המעניק ערך למבקרים. קידום תוכן הינו תהליך חשוב בקמפיין פרסום בגוגל מכיון שבכך משתפר מיצובו של האתר בגוגל, ומוגדלת החשיפה וכמות הלידים. עסקים רבים בוחרים לקדם את עצמם על ידי שיתוף הידע המקצועי שלהם והפיכתם לאוטוריטה בתחום. מבקרים ולקוחות, בוחרים לשתף את המידע, ובכך לחזק את המותג ולתפוס אותו כבעל ערך ואמון. עסקים שבוחרים לשתף ולפרסם את הידע המקצועי שלהם, נתפסים על ידי הלקוחות כמקצועיים יותר וקובעים את הטון בענף שבו הם פועלים. משרד פרסום ג'נסיס הוא בעל ידע רב בקידום תוכן באמצעים פרסומים רבים. עוד על קידום תוכן

פרסום במייל

למרות הרשתות החברתיות, קבוצות הוואטסאפ והסמסים, המייל חי ובועט ומהווה ערוץ תקשורת אפקטיבי. פרסום במייל הוא אחד הכלים היעילים ביותר לשיווק ולפרסום. אחוזי ההמרה של קמפיינים המבוצעים באמצעות המייל הוא אחד הגבוהים מבין כל ערוצי הפרסום. משרד פרסום ג'נסיס מתמחה ביצירת קמפיינים במייל - על ידי יצירה של דיוור מקצועיים, ממוקד, מעוצב וקריאייטיבי, הממיר ומניע לפעולה. ניהול נכון ואופטימיזציה מעלים את אחוזי ההמרה לגבהים שלא מוצאים בשום משרד פרסום אחר. עוד על פרסום במייל

פרסום בגוגל באמצעות חבילה ייחודית הכוללת

remarketing

רימרקטינג

באנרים שממשיכים עם הגולש גם לאחר שעזב את האתר

leader

יצירת לידים

מערכת מתקדמת לניהול וניטור לידים

ppc

קידום ממומן בגוגל

תמיד להופיע ראשון לפני המתחרים

waze

פרסום ב-waze

שמים אותך על המפה, עוזרים ללקוחות למצוא אותך

organic

קידום אורגני

מתחייבים לעמוד הראשון תוך 90 יום!

sms

שיווק sms

יצירת מועדון לקוחות על מבצעים חמים

בדיקת מיקומים בגוגל? רוצה לקבל דוח מלא על האתר שלך?

הזן את הפרטים קבל תוך 24 שעות ניתוח מקצועי

ידע זה כוח

פרסום בגוגל

פרסום בגוגל בכל תקציב!

פרסום בגוגל בכל תקציב! זו פעם ראשונה בעולם שכל עסק קטן או גדול יכול למצוא תקציב לקמפיין פרסום בגוגל, ולא משנה מה הגודל שלו הוא

פרסום בגוגל

פרסום בגוגל- אינטראקטיבי בועט

פרסום בגוגל- אינטראקטיבי בועט מכירים את המילה אינטראקציה. בעידן הדיגיטל היא גם הגיעה לפרסום בגוגל, בפייסבוק. מה שתרצו. העיקר שתהיה אינטראקציה. תודו שזה הרבה יותר

פרסום בגוגל

פרסום בגוגל יותר מהטלוויזיה!

פרסום בגוגל יותר מהטלוויזיה! עפ"י מחקר של משרד רואי החשבון PWC ISRAERL כפי שפורסם בגלובס, השנה שהסתיימה זה עתה היא החזקה ביותר בפרסום אינטרנט מול

פרסום בגוגל

פרסום בגוגל, למה זה כדאי?

פרסום בגוגל, למה זה כדאי? כל בעל עסק מקצה סכומי כסף בלתי מבוטלים עבור פרסום. כיוון שהפרסום הוא זה שבסופו של דבר מביא את הלקוחות