דף הבית » פרסום בגוגל לעסק חדש!

פרסום בגוגל לעסק חדש!

פרסום בגוגל

כמעט לכל עסק או חברה יש היום אתר אינטרנט שמותאם לפעילות העסקית שלו. אבל אתר אינטרנט לא מועיל אם הוא לא דינמי וכדי שיהיה לו טראפיק באתר ויגיעו אליו גולשים, עושה חברת פרסום ג'נסיס מדיה לאתרי הלקוחות שלה ובעיקר החדשים- פרסום בגוגל.

אתר חדש ברשת, הוא כמו חנות חדשה בקניון עצום מימדים (קשה לנו אפילו להסביר לכם עד כמה עצום), אשר בעליה החנויות שבה יוצרים הרבה פרסום ובאזז כדי שיגיעו אליהם וזה בדיוק מה שצריך לעשות ברשת רק באופן דיגיטלי.

השקעה בפרסום בגוגל וכמובן שיווק בגוגל היא הדרך הנכונה לעשות פרסום לעסק חדש בצורה יעילה ואידיאלית.

קמפיין באנרים ומודעות לעסק חדש!

אם בעולם המציאותי היה לכם עסק חדש, אז הייתם הולכים לתקשורת הכתובה ועושים קמפיין, הייתם תולים שלטים מעל העסק שלכם, מחלקים פליירים ועוד. אבל איך זה עובד בעולם הדיגיטלי?

כל עסק חדש ראשית צריך להחליט אם הוא רוצה להקים אתר ולעשות קמפיין פרסום בגוגל לאתר שלו, או שלמשל הוא רוצה לעשות דפי נחיתה ודרכם להביא גולשים ולייצר עניין.

ההבדל הוא בזה שדף נחיתה מספר בתמצית על העסק, בעיקר מציע מבצע כלשהו, עסקה כדאית קיימת או הזדמנות חד פעמית בניגוד לאתר שהוא חלון ראווה קבוע גדול ורחב לכל עסק או חברה אשר מותאם לה ויזואלית ובנוסף יש בו מידע על השירות, המוצרים, החברה. יש בו גם תוכן איכותי שמעניק מוניטין ומוסיף לתדמית, ותוכן שיווקי המייצג את החזון והאסטרטגיה של העסק. לאתר כזה של עסק חדש חברת פרסום ג'נסיס מדיה תכין קמפיין של מודעות ובאנרים אשר יפורסמו ברחבי הרשת, ודרכם בהקלקה עליהם יגיעו לאתר גולשים חדשים שאולי יכולים להיות גם לקוחות פוטנציאליים. כך פרסום בגוגל עובד וכך הוא מצליח וזה תהליך חשוב מאין כמותו בשלב מיתוג לעסק חדש.

קמפיין באנרים ומודעות מותאם אופטימלית!

החוכמה בקמפיין של באנרים ומודעות זה לצוד את העין. יש פה עבודה משולבת של קופירייטר מבריק ומעצב גרפי שיודעים איך לנסח הן מילולית והן גרפית מודעה שתגרום לגולשים (מבין אלפי מודעות) ללחוץ דווקא עליה. ככה זה עיצוב קונספט שעובד.

ניסוח המודעה והתאמת הויז'ואל למסר חייבים להיות הרמוניים, שכן המסר האחיד משדר ביטחון ויוצר הנאת גלישה והוא זה שגם מניע גולשים להיכנס למודעה של פרסום המוצר או השירות ולעבור לשלב הבא מול החברה- לקבל יותר מידע עליה, להשאיר לה פרטים ועוד.

קמפיין פרסום בגוגל של באנרים ומודעות חייב להכיל את מילות המפתח שיעלו במנוע החיפוש כאשר לדוגמה מחפשים מכונת כביסה, סורגים או כל מוצר או שירות שמילת המפתח היא גם מהות העיסוק.

תעצבו את הקמפיין והעתיד שלכם!

מהניסיון של חברת פרסום ג'נסיס מדיה בקמפיינים ללקוחות החברה, אנו יכולים לומר כי יש חשיבות רבה להחלטה נכונה על ניסוח מודעה שתיצור עניין ויצירת ויז'ואל שיחד יגרמו לגולש להישאר במודעה, ללחוץ עליה ולגלות עניין. מחלקת העיצוב הגרפי של ג'נסיס מדיה יודעת לייצר מודעות ובאנרים מקוריים שזוכים להרבה מאוד עניין מצד גולשים, והרבה קליקים כאלה כבר הפכו ללקוחות נאמנים. הכל נעשה דרך פרסום בגוגל שנעשה בצורה פרקטית ויעילה.

מאמרים נוספים

מי שמתעפץ שיעמוד!

סרטונים שיעזרו לכם להחזיק מעמד.

פרסום באינטרנט
Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page