דף הבית » פרסום בגוגל זה לא משחק ילדים!

פרסום בגוגל זה לא משחק ילדים!

פרסום בגוגל

הרבה לקוחות שפונים לחברת ג'נסיס מדיה, באים עם איזה סוג של טראומה שנוצרה אצלם בעקבות קמפיין פרסום בגוגל שהם עשו לבד והם מבקשים כעת, לעשות את זה אצל אנשי מקצוע ובצדק.

רשת האינטרנט והכלים הפרסומיים של גוגל הם לא לחובבים. נכון אפשר להרים לכאורה קמפיין בגוגל אדווארדס , אבל זה רק לכאורה משום שיהיו לך מודעות ויהיה לך קמפיין וגם תשלם על כל קליק, אבל לא יצא לך מזה כלום. מדוע?

כי כמו בכל דבר, לאנשי מקצוע יש יותר גישה, יכולת, ידע הבנה וכישרון לעשות את מה שהם יודעים, וכמו שאם תרצה להשקיע בבורסה תיקח מנהל השקעות, כך כאשר אתה רוצה לעשות קמפיין שיווקי בין אם זה קמפיין בגוגל אדווארדס או קמפיין באנרים – GDN לדוג' תבחר בחברה כמו ג'נסיס מדיה שיודעת איך להשתלט על הקמפיין, לכוון אותו ולתעל אותו לקמפיין עם תוצאות בעלויות נמוכות. זה הכול עניין מקצועי גרידא.

מילות מפתח- קל לבחור קשה לעקוב!

פרסום בגוגל עם קמפיין שיווקי מתחיל עם מילות מפתח. אתה נדרש לאתר את המילים, לשבץ אותן במודעות והתשלום הוא לפי קליק על המודעות שלך.

בחירה של עודף מילות מפתח או מילים לא נכונות, עלולה לעלות הרבה כסף ולא להוביל לשום תוצאה.

בחירה של מילות מפתח ספציפיות תזמין קהלים מסוימים ובחירה אחרת תכוון לקהל אחר. בחברת ג'נסיס מדיה יושבים אנשי מקצוע שיודעים לאתר את מילות המפתח הכי מוקלדות במנוע החיפוש, וגם יודעים לעשות את הסינון של המילים שיפריעו לגולשים להגיע למודעות שלך.

בנוסף רק אנשי מקצוע כמו בחברת ג'נסיס מדיה יודעים לעשות מעקב אחר המילים, לנתח את האופטימיזציה שלהם, להחליף למילים אחרות אם נדרש וליצור קמפיין שמילות המפתח שלו יוצרות לידים חיוביים.

איפה קהל היעד שלכם?

כלי נוסף חזק שעומד לרשות מומחי חברת ג'נסיס מדיה, הוא קמפיין רימרקטינג בגוגל אנליטיקס אשר עוזר לתהליך של שיווק באינטרנט לעסקים. זהו כלי שאנשי המקצוע יודעים לתפעל אותו לטובת הכוונת גולשים ולקוחות פוטנציאליים לאתרי הלקוחות שלנו. תארו לעצמכם שאתם עושים קמפיין אבל לא מתמקדים! במקום שיגיעו אליכם הלקוחות הנכונים, אתם נחשפים בפני קהלים שהם לא הקהל אליו כיוונתם.

מומחי השיווק של ג'נסיס מדיה יודעים להפעיל את הכלים הפרסומיים של גוגל אנליטיקס כדי לכוון לאתר שלכם כל לקוח מתעניין, כל מי שביקר ואפשר לשמר, הרימרקטינג מאפשר לעקוב אחר הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, להציע להם מה שמעניין אותם ולשמר לקוחות קיימים.

למה אתם חייבים פרסום בגוגל?

פרסום בגוגל בהחלט יכול לתת לכם מידע על הפופולאריות של האתר שלכם, על אחוזי הנכנסים והנוטשים. על משך השהייה באתר, על יכולות הפרסום והשיווק שלכם, ומכך לבנות תוכנית שיווקית אסטרטגית למוצר או לשירות שלכם.

פנייה לחברה המתמחה בקמפיין פרסום באינטרנט תעזור לכל אתר כושל להפוך למצליח כל מה שאתם צריכים זה להתחיל ולראות איך העסק שלכם מתרומם באמצעות פרסום אפקטיבי ברשת.

מאמרים נוספים

מי שמתעפץ שיעמוד!

סרטונים שיעזרו לכם להחזיק מעמד.

פרסום באינטרנט
Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page