דף הבית » פרסום בגוגל- המנוע של הדיגיטל!

פרסום בגוגל- המנוע של הדיגיטל!

פרסום בגוגל

חברת ג'נסיס מדיה מתמחה ביצירת קמפיינים של פרסום בגוגל, מנוע החיפוש שכדאי לכל לקוח שלנו להכיר ויותר מכך- כדאי לגוגל להכיר את האתרים שלהם ואנו דואגים לכך.

מנוע החיפוש של גוגל הוא תעלומה שכל יום גם אצלנו בחברה יושבים ומנסים לזהות מה תהיה המגמה הבאה, שנוכל להיערך אליה עם האתרים והקמפיינים של פרסום בגוגל לשלל הלקוחות שלנו

כעיקרון מנוע החיפוש של גוגל הוא אתר מסחרי לכל דבר אליו נכנסים ויוצאים מדי יום מיליוני בני אדם מסביב לגלובוס וכמובן גם בישראל. גוגל בעצם מזינה את המנוע שלה מצד אחד בשירותי פרסום לגולשים, ומצד שני במתן ניידות וגלישה לגולשים עצמם שלפעמים הם גם המפרסמים. בקיצור איך שלא תיכנס או תצא מהרשת אתה בגוגל וכאשר אתה עובר תהליך של מיתוג אפקטיבי, תהיה בעמוד הראשון של גוגל…

חווית המשתמשים במקום הראשון בגוגל!

כאשר בונים אתר יש לשים לב למבנה שלו, ליכולת לקדם אותו, לניווט שלו והכי חשוב לחוויית המשתמש שהוא מעניק. אותו דבר קורה גם עם גוגל. בתור מנוע החיפוש הכי עסוק בעולם לגוגל מאוד חשוב לייצר לגולשים חווית משתמש, כי אם לא ייצור חוויה כזו הגולשים שלו יעברו למתחרים ובדיוק בשביל זה צריך להשקיע בקמפיין פרסום בגוגל, כדי שמנוע החיפוש יאהב אותו וכמובן גם הגולשים.

ומהי חווית המשתמש של גוגל? תוצאות. גוגל רוצה להיות המנוע שמניע את הגולשים ומנווט אותם ברשת, אם הוא לא יצליח לתת להם תוצאות חיפוש מבוקשות, הם יפסיקו לחפש דרכו ולכן הוא יעשה הכול כדי שהגולשים יקבלו את מבוקשם. גוגל דואג לגולשים שלו, אתם צריכים לדאוג לקמפיין פרסום בגוגל שהוא גם איכותי וגם מועיל ללקוחות שלכם. ולא לשכוח קידום אורגני בגוגל , כדי להראות לכולם שאתם הכי טוב בתחום גם בדירוג!

תוצאות בשנייה- בעמוד הראשון!

מנוע החיפוש של גוגל כל כך מפותח שלוקח לו בערך שנייה להעלות את התוצאות הרלוונטיות שאתם מחפשים דרך מילות מפתח. את התוצאות אתם רואים בעמוד הראשון ובדרך כלל 90% מהגולשים לא עוברים לעמוד הבא. מה זה בעצם אומר? שחברת פרסום ג'נסיס מדיה יודעת לעשות קמפיינים של פרסום בגוגל שמביאים אתרים בדיוק לאותו עמוד ש-90% מהגולשים נתקעים עליו- העמוד הראשון.

כדי להגיע לעמוד הראשון צריך לדעת לעשות קמפיין פרסומי שיודע לבחור ולקלוע למילות המפתח הכי רלבנטיות לעסק שלכם. זה אומר שצריך לעשות מחקר מילות מפתח, זה אומר שצריך לעשות פרסום בגוגל ממומן, או פרסום בגוגל אורגני והכול קשור בידע של חברת פרסום ג'נסיס מדיה לתרגם את מנוע החיפוש של גוגל לתוצאות מבטיחות ללקוחות החברה.

קידום אורגני -מניפולציה על גוגל!

כדי לסרוק דפים ואתרים לגוגל יש המון אלגוריתמים בהם הוא משתמש כדי לקבוע רלבנטיות. כדי להצליח לעשות למשל קידום אורגני ללקוחות שלה, מפעילה ג'נסיס מדיה קידום אורגני שמבין את האלגוריתמים של גוגל ויודע לעשות עליהם "מניפולציה" כדי שהם יגיעו לדף מסוים. כלומר, יש דרך לכוון ולהפעיל את גוגל לאתרים ע"י שינוי קוד או מבנה באתר הלקוחות, כדי שיתאים את עצמו לדרישות האלגוריתם של גוגל בחיפוש אחר מילת מפתח למשל כמו- פרסום ואז הוא יעביר את הגולשים לג'נסיס מדיה. וזה קורה, וזה קורה גם באתרי הלקוחות המרוצים שלנו. חפשו לדוגמא אופניים חשמליות, אתם כבר תראו…ככה עושים קמפיין איכותי של פרסום בגוגל, אז למה אתם מחכים?

מאמרים נוספים

מי שמתעפץ שיעמוד!

סרטונים שיעזרו לכם להחזיק מעמד.

פרסום באינטרנט
Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page