דף הבית » פרסום באנרים בגוגל ובאתרים גדולים: פרסום שעובד

פרסום באנרים בגוגל ובאתרים גדולים: פרסום שעובד

פרסום באנרים

מכיוון שהתכנית מד מן הייתה כל כך מצליחה אנשים רבים חושבים כי שוק הפרסום הומצא בשנות השישים של המאה העשרים וזוהי טעות חמורה. אחרים חושבים כי הפרסום הומצא כבר במאה ה-19 כאשר אנשים התחילו לקנות בחנויות אך גם זוהי טעות.

האמת היא כי שוק הפרסום קיים כמעט ומתמיד מאז שחר ההיסטוריה וכך לדוגמא ניתן לראות כי יין איטלקי נמכר בכל רחבי אירופה תחת מותג מסוים או כלי חרס יוונים הגיעו לגרמניה באלף לפני הספירה עם הטבעה של המותג עליהם.

אז שוק הפרסום הוא מאוד ישן אך כל הזמן יש בו חידושים כאשר החידוש האחרון בתחום הוא ללא ספק פרסום באנרים בגוגל ובאתרים גדולים.

כיום יותר ויותר חברות בוחרות באפיק הזה ולמעשה זוהי סיבה מדוע כל כך כדאי להכיר את התחום הזה.

האם פרסום באנרים בגוגל ובאתרים גדולים מחייב הבנה מיוחדת?

אתם חייבים להבין כי פרסום באנרים בגוגל וכמובן פרסום בגוגל בכללי ובאתרים גדולים הוא חלק מעולמות השיווק הדיגטלי. עליכם לקחת בחשבון כי העולמות הללו מתחלקים למספר פלטפורמות שונות כמו פרסום בפייסבוק, באינסטגרם וביוטיוב.

לכל פלטפורמה כזאת יש מאפיינים שונים וזהו משהו שכדאי לקחת בחשבון. על רקע זה יש לציין כי גם לפרסום של באנשים יש מאפיינים ייחודים.

כאן המקום לציין שאם אתם רוצים להבטיח כי הפרסום עם הבאנרים יהיה האפקטיבי ביותר שיש והזול ביותר שיש עליכם לקחת בחשבון כי זה מחייב מומחיות אדירה ולא כל אחד יכול לעשות זאת בטח שלא בצורה טובה ומקצועית.

האם פרסום באנרים בגוגל ובאתרים גדולים מתאים לכל חברה?

כאשר אנחנו מדברים על פרסום באנרים בגוגל ובאתרים גדולים אנחנו חייבים לזכור כי זה ממש לא מתאים לכל חברה. למעשה יש לציין כי לרוב הפרסום באמצעות באנרים יהיה בכדי לבצע קמפיין חשיפה.

אם יש לכם מותג חדש או שאתם רוצים להכיר את המותג שלכם ללקוחות רבים אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא באמצעות פרסום באנרים.

עליכם לדעת כי כיום רשת הפרסום של גוגל (אשר היא הרשת הגדולה באינטרנט והאטרקטיבית ביותר) מאפשרת לכם לפרסם רק באתרים אשר קשורים אל החברה שלכם וכך הפרסום שלכם הוא הרבה יותר אפקטיבי ויעיל. אך בכדי לעשות זאת אתם חייבים להבין כיצד הרשת הזאת פועלת ולפעול בהתאם.

על מה חברת ג'נסיס מקפידה כאשר היא מבצעת קמפיין של פרסום באנרים בגוגל ובאתרים גדולים?

אנחנו מאמינים כי רק מומחיות וידע מאפשרים לבצע את הפעולות הטובות ביותר שיש. המומחיות הזאת באה לידי ביטוי כאשר אנחנו מפיקים קמפיין לפייסבוק, לטלוויזיה או לכל מדיה אחרת וגם כאשר אנחנו מדברים על פרסום באנרים בגוגל ובאתרים גדולים.

העובדים שלנו צברו לאורך השנים מומחיות אדירה בתחום של פרסום באנרים וכך הם יכולים להבטיח כי הקמפיין שלכם גם יגיע אל הכי הרבה לקוחות וגם לצד זאת יהיה זול באופן יחסי ולא יחייב אתכם להשקעה כספית אדירה.

אם אתם רוצים קמפיין שמביא תוצאות, משפיע ומחלחל לציבור אתם צריכים לפנות אל חברת ג'נסיס שהיא חברת הפרסום בדיגיטל המובילה במדינת ישראל ללא כל תחרות אמתית.

מחפש חברה מעולה לבניית אתרים? >>> בניית אתרים ע"י DWEB

מאמרים נוספים

מי שמתעפץ שיעמוד!

סרטונים שיעזרו לכם להחזיק מעמד.

פרסום באינטרנט
Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page