דף הבית » מפרסום בעיתונות לפרסום באינטרנט!

מפרסום בעיתונות לפרסום באינטרנט!

פרסום באינטרנט

זה לא יאומן איזו קפיצה עשתה הרשת ב-5 השנים האחרונות. מרשת אינטרנט שכולם נמצאים בה, לרשת שחייבים להיות בה. מאתר אחד לכל חברה- כמה אתרים לפחות עם נוכחות חזקה. פרסום באינטרנט כגון קמפיינים של פרסום בגוגל ופרסום בפייסבוק, הרשת החברתית הגדולה ביותר בעולם, אלפי פורומים, אתרי מאמרים, פורטלים חזקים לצד המון אתרים עסקיים. כל העולם נמצא ברשת וזה הפך להיות העיתון והמגזין הכי פופולארי לא רק בישראל אלא בעולם.

מי בכלל קונה היום עיתון? אולי רק מי שמוכר פלאפל כדי שלזוללים יהיה על מה להסתכל כשהפה עסוק. אבל תכל'ס אם לומר את האמת ולא צריך להגיד יותר מדי. מספיק להיכנס לאיזה פיצוציה ביום שישי ולראות את ערימות העיתון הנפוץ ביותר במדינה שוכבות כמו אבן שאין לה הופכין ולעבור ליד חנות האינטרנט השכנה המפוצצת באנשים, בשביל להבין מה קרה פה. איך כוחם של העיתונים התמסמס עד דק, ואיזה מהפכה התרחשה פה ממש מול פרצופם של מערכות העיתונים הקורסות ואיש לא פצה פה. מדוע? כי כולם גלשו ברשת… אפשר להגיד שהאינטרנט עבר איזה תהליך מיתוג. תהליך מוצלח שגרם לו לעבור את המדיה הוותיקה היום. המידה הכתובה.

מהפיכת הדיגיטל בעולם הפרסום

השינוי שעברו העיתונים הפכו אותם מערוץ מידע מרכזי להמונים למוצר שאיש לא חפץ ביקרו. העובדה הזו שינתה לחלוטין את אותו עולם פרסום והפכה את המדיה הכתובה לשולית, בלתי נגישה לכולם ומיותרת בעידן בו כל החדשות, המידע והאינפורמציה זורמים לכם מול העיניים בלחיצת מקש.

בהתאם עבר עולם הפרסום למקום שבו נמצאים כולם. אם בעבר היו משרדי הפרסום הגדולים רבים על כל אינץ' במדיה הכתובה, היום אין שום ויכוח על שום אינץ' וזאת מדוע? משום שבניגוד לפרסום במדיה הכתובה שמדברים על פרסום באינטרנט יודעים שיש המון מקום לכולם, כמה שהם רוצים והתמחור בהתאם.

פרסום ברשת עובד ויראלית!

פרסום באינטרנט עמוס במיליוני גולשים, גורם לפרסום להיות משורשר בהיקף חסר שליטה. פרסום באינטרנט הוא לא רק מה שאתה מפרסם, הוא מה שאומרים על הפרסום שלך בכל מקום ברשת, הוא הנוכחות שלך בפורומים, מאמרי תוכן, מה שתופס את עינם של הגולשים ועשוי להפוך לכוכב ויראלי וזה יכול לקבל חשיפה עצומה. בין אם זה פרסום באינטרנט או פרסום בפייסבוק חשוב לדעת שהרשת מפעילה את עצמה, אם אתם באינטרנט כל מיני דברים יכולים לקרות, ואף פעם לא תדעו מהו הגבול. לא תדעו מה גרם למה ואיך הדברים הגיעו לאן שהם הגיעו. העוצמה היא בלתי נצפית, מפתיעה ויש לה אימפקט ויראלי חסר גבולות ובעל תוצאות פרסום אדירות שנראות לעין עוד יותר כאשר משקיעים ונותנים את הבמה הראויה לתהליך של שיווק באינטרנט לכל אתר ואתר.

מאמרים נוספים

מי שמתעפץ שיעמוד!

סרטונים שיעזרו לכם להחזיק מעמד.

פרסום באינטרנט
Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page