דף הבית » מה הקשר בין בניית אתרים ושיווק באינטרנט?

מה הקשר בין בניית אתרים ושיווק באינטרנט?

שיווק באינטרנט

יותר מדי בעלי עסקים וחברות מגיעים לחברת הפרסום והשיווק המובילה ברשת ג'נסיס מדיה, עם טענה דומה: האתר שלנו לא מוכר, הקמפיין השיווקי שלנו לא הצליח והגולשים זונחים את האתר. אז מה הבעיה?

מה הבעיה באמת? יותר נכון כנראה שמדובר כאן בכמה בעיות חשובות מאוד ומספיק למומחי בניית האתרים של חברת ג'נסיס מדיה להביט באתר בשביל להבין מיד מה הבעיה ולהתחיל קמפיין שיווק באינטרנט שעובד, אבל עובד באמת.

אתר עם ויז'ואל מיושן -לא מותאם לקוח!

שיווק באינטרנט הוא תהליך חשוב. לגולשים היום יש בערך 5 שניות של סבלנות שתוקפה פג מיד כמו שאתם מבינים אם האתר שלכם לא עושה עליהם רושם טוב. עכשיו מהו רושם טוב כאשר מדובר באתר?

הדבר הראשון שצריך להתקיים באתר מול הגולש זה שיש סינכרון בין המוצר או השירות לבין האתר. מומחי בניית האתרים של חברת ג'נסיס מדיה מסבירים כי אתר הוא כמו בגד השרד של הלקוח. אז כמו שלא תלביש עורך דין במדי טבח, כך לא תוכל להקים אתר למסעדה עם לוק של חברת הייטק. איפה הקלילות? הצבעים? התשוקה?

חברת הייטק לא צריכה את כל האלמנטים הויזואליים האלה, מסעדה כן. כי מה שמעורר את בלוטות הטעם שונה לגמרי ממה שמעורר את העניין שלך בסטראטפ. זה עובד אחרת.

אז לסיכום: אם הגולש מגיע לאתר שהעיצוב שלו לא זורם עם הנושא שלו, יש פה פספוס ודאי של 99% מהגולשים שינטשו אחרי 5 שניות (ואולי פחות) והם בטוח לא יחזרו לאתר הזה. וכל לקוח רוצה שהאתר שלו יעזור וייתן לו יצירת לידים כראוי.

מידע ברור וכותרות- זהות האתר!

כגולשים נכנסים לאתר בין אם זה דרך פרסום בגוגל או בכל צורה אחרת הם לא רוצים לעשות דוקטורט על האתר הזה. אם אין כותרות שמסבירות מה זה האתר הזה וקטגוריות האתר לא ברורות, סמויות, נסתרות או שהכותרות שלהן דורשות זכוכית מגדלת. הפסדתם את הגולשים.

לסיכום: אנשים צריכים להבין מיד מה הנושא של האתר. מה משווקים פה? מה מציעים פה. מהו השירות והכי מהר- מה היתרונות של השירות הזה מול מתחרים.

עושים את זה בכותרות, במידע ברור, בחלוקה נכונה של תוכן. השפה היא ישירה, שיווקית ומזמינה. זה שיווק באינטרנט שקולע בול למטרות של הגולש!

תוכן- רק לא שגיעות קטיב…!

כשגולשים נכנסים לאתר אינטרנט, הם מצפים להרגיש שהאתר הזה מושקע, אחרת הם לא יבזבזו עליו את הכמה שניות שיש להם. אם האתר מבולבל מבחינת תוכן, כתוב בשפה לא מקצועית ויש בתוכן גם שגיעות קטיב, הנזק שנגרם ללקוח הזה הוא עצום.

יש הרבה מאוד אתרים שסובלים ממחלת "תוכן עלוב ורדוד". דעו לכם כי אתר מרים לקוח או מפיל לקוח והתוכן קשור לזה ישירות. אם התוכן באתר אינו מקצועי, רהוט וברמה גבוהה, זה בדיוק הרושם הנמוך שאתם תעשו על הגולשים שתוך שניות מועטות כבר לא יהיו גולשים שלכם ולכן צריך להשקיע בצורה רחבה כאשר עוסקים בתחום בניית אתרים.

לא פחות חשוב משגיאות כתיב ורמת ניסוח, חייב להיות באתר הזה מיתוג מותאם אישית וכמובן תוכן שהוא שיווקי, שהרי זוהי בעצם מטרתו של כל אתר ולא חשוב מאיזה סוג: לשווק את עצמו וכאשר עוסקים במלאכת של שיווק באינטרנט צריך להתייחס לכל הרבדים השונים.

למה לא יוצרים קשר דרך האתר שלכם?

בחברת ג'נסיס מדיה יושבים אנשי מקצוע ומומחים לבניית אתרים. אחד הדברים שהם יודעים לעשות זה לבנות אתרים מקצועיים כאלה שמושכים אליהם גולשים, שעושים את הרושם הנכון והכי חשוב- שגורמים ללקוחות שלנו להגדיל את מאגר הלקוחות החדשים שלהם, להגיע לקהלי היעד שהם רוצים ולהפוך לאתר דינמי ותוסס בתהליך גאוני של שיווק באינטרנט.

איך עושים את זה? זה שילוב של מקצועיות, חוכמה ולא מעט כישרון. חברת ג'נסיס מדיה היא ציידת כישרונות אינטרנט, המומחים שלנו יודעים לבנות אתרים שהופכים עסקים וחברות לסיפורי הצלחה. נוכל לספר לכם את זה על כוס קפה. כמה סוכר?

מאמרים נוספים

מי שמתעפץ שיעמוד!

סרטונים שיעזרו לכם להחזיק מעמד.

פרסום באינטרנט
Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page