דף הבית » מהו ריענון תוכן באתר שלכם ומדוע הוא חשוב בהליך קידום אורגני בגוגל כיום?

מהו ריענון תוכן באתר שלכם ומדוע הוא חשוב בהליך קידום אורגני בגוגל כיום?

בעלי אתרים רבים משקיעים בתוכן רב המועלה לאתר שלהם. גם אם לא מדובר באתר חדשותי ששם בדרך כלל יש פוסטים עדכניים הזורמים לאתר מדי יום, כמה פעמים ביום, ומציגים תוכן רלוונטי לגולש – הרי שגם באתרים של בעלי עסקים או באתרי נישה שונים ניתן לבצע ריענון תוכן באתר. זה יוכל לסייע לא רק להליך הקידום האורגני שלכם אלא גם להצגת תוכן רלוונטי יותר לגולשים שלכם. גוגל מאוד אוהבים אתרים המתעדכנים באופן תדיר ולכן אנו ממליצים בחום על ריענון התוכן באתר שלכם.

מה הכוונה ריענון תוכן באתר?

סביר להניח שאתם רוצים שהאתר שלכם יהיה מאוד פעיל ביחס למתחרים שלכם ומעלים מספר פוסטים בחודש או יותר ולאורך הזמן כמות הפוסטים הולכת ומצטברת. תכנים חדשים נכתבים והישנים נדחקים לאחור. מה שקורה הוא ריבוי של תוכן באתר, כאשר הרבה ממנו עשוי להיות כבר ישן ולא רלוונטי מה שעשוי להציג לגוגל תמונת מצב של אתר שאינו ממש מעודכן או לכל הפחות גוגל תעדיף פחות ופחות עמודים ישנים ולא מעודכנים. אז נכון שכשעמוד צובר וותק, קישורים ומוניטין הוא עשוי לא פעם להיות מקודם יותר מעמוד חדש שהעליתם לאחרונה לאתר באותו נושא, גם אם בעמוד החדש השקעתם המון והוא ארוך ועדכני יותר. למרות זאת הפתרון הטוב ביותר יהיה ככל הנראה ריענון התוכן הקיים בפוסט הוותיק יותר מאשר כתיבה מחדש של פוסט נוסף על אותו נושא שתיצור כפילויות מיותרות באתר.

אילו עמודי תוכן כדאי לנו לעדכן?

ובכן אם אתם מחפשים רעיונות לאילו סוגי עמודים/תכנים באתר שלכם כדאי לבצע ריענון תוכן כדאי יהיה להתחיל מתכנים בנושאים דינמיים, כאלה שלאורך השנים עשויים להשתנות או ביטויי מפתח רלוונטיים עשויים להשתנות. עמודים עם קישורים שבורים (ניתן לבדוק באמצעות תוסף וורדפרס פשוט) כדאי לעדכן ולערוך את הקישורים. תכנים שהגולשים הגיבו ושאלו שאלות וייתכן ומדובר בסוג תוכן שהחלטתם שכדאי להוסיף עליו פסקה נוספת במאמר ועוד. סוג נוסף של תכנים אלו תכנים שלא מקבלים מספיק תנועה מגוגל או שאחוז הנטישה בהם גבוה. ככל הנראה הקהל לא מקבל במאמר את התוכן הרלוונטי לכותרת ולמה שהוא חיפש ולכן ייתכן וצריך לבצע שינוי או שדרוג למאמר זה.

לסיכום; ריענון תוכן באתר שלכם יעזור לכם לשפר את שביעות רצון הגולשים שלכם, לשמור על תוכן רלוונטי, אמין ומדויק יותר וכמובן גם יתרום משמעותית לשיפור הביצועים שלכם במנוע החיפוש.

 

מחפש חברה איכותית לקידום אורגני? דבר עם ג'נסיס – קידום אורגני בגוגל

מאמרים נוספים

מי שמתעפץ שיעמוד!

סרטונים שיעזרו לכם להחזיק מעמד.

פרסום באינטרנט

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה