דף הבית » מהו קמפיין רימרקטינג וכיצד להשתמש בו בחכמה?

מהו קמפיין רימרקטינג וכיצד להשתמש בו בחכמה?

אחד מטכניקות הפרסום המובילות והאינטליגנטיות ביותר היא טכניקת הרימרקטינג. באנגלית re-marketing הכוונה היא לשיווק חוזר. במילים פשוטות: אם קרה לכם פעם שנכנסתם לאתר מסוים ואז ראיתם פרסומות של האתר הזה "רודפים" אחריכם באתרים רבים שאתם גולשים בהם ברחבי הרשת – הייתם ככל הנראה חלק מקהל של קמפיין רימרקטינג של אותה חברה. מדובר בטכניקת פרסום מובילה המשמשת עסקים בכל סדר גודל ומיועדת ליצירת חשיפה רציפה של החברה, מוצריה ושירותיה וזאת כדי לעודד אנשים שכבר התעניינו בשירות או במוצר בעבר להגיע מוכנים ויתר רגשית ונפשית לבצע רכישה.

אז מהו קמפיין רימרקטינג וכיצד זה עובד?

הבא נשליך דוגמה. נניח שהתחלתם להתאמן לבד מהבית ולאחר כמה חודשים החלטתם שהגיע הזמן להוסיף מתקן כושר ביתי. נניח לצורך העניין שהחלטתם להוסיף ספת כושר וכמה משקולות. נכנסתם לאתר של ציוד ספורט ואפילו לעמוד של ספת כושר שמעניינת אתכם. ראיתם את המחיר והחלטתם שזה לא הזמן לקנות את הספה ואתם צריכים לחכות עוד קצת. בינתיים התשוקה וההתלהבות שלכם לרכוש את המוצר ירדה והמשכתם הלאה. הסיכוי שתחזרו מיוזמתכם לאותו אותה ותרכשו את אותה ספה הוא נמוך מאוד. כדי להגדיל משמעותית את הסיכוי בעל האתר יכול להשתמש בקמפיין רימרקטינג כדי להציף אתכם בפרסומות של אותה ספת כושר בכל האתרים ברשת שעובדים עם פרסומות של גוגל, או בפייסבוק (תלוי בפיקסל שאתם שותלים ובמערכת הפרסום שבה אתם מנהלים את הקמפיין). כעת הגולש יראה את הפרסומת מולו כל הזמן מול העיניים והסיכוי שהוא יחזור ויקנה את הספה יגדל בעשרות אחוזים.

שיפור המדדים לשיפור רווחיות הקמפיין:

בסופו של דבר אנו שואפים לשפר את ביצועי הקמפיין והמדדים בו: אחוזי לחיצה גבוהים יותר, עלות נמוכה יותר לקליק, אחוז המרה גבוה יותר ורווח גבוה יותר מכל קמפיין ומכל ליד. כדי להגיע לזה צריך לא רק מודעות טובות אלא גם טכניקות פרסום מובילות ורימרקטינג היא ללא ספק אחת מהן. כל שאתם צריכים לעשות הוא לשתול באתר שלכם או בעמודים פנימיים בו שורת קוד הנקראת "פיקסל" של מערכת הפרסום שאתם משתמשים בה (פייסבוק, גוגל, מערכת אחרת או יותר מאחת) וכאשר הגולש יגיע אל העמוד הפיקסל יופעל אצלו בדפדפן ועד שיופעל פיקסל אחר אצלו בדפדפן סביר שהוא יראה הרבה מהפרסומות שלכם.

 

מאמרים נוספים

מי שמתעפץ שיעמוד!

סרטונים שיעזרו לכם להחזיק מעמד.

פרסום באינטרנט
Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page