דף הבית » אורכידאה | פרסום באינטרנט

אורכידאה

אורכידאה הינה קליניקה מתקדמת לאסתטיקה רפואית הפועלת בלב כפר-סבא ומעניקה ללקוחותיה מעטפת מלאה של פתרונות קוסמטיקה ואסתטיקה רפואית. האתגר? ליצור שפה ויזואלית אחידה שתבטא טכנולוגיה מתקדמת,צוות מומחים מעולה וסטנדרטים מהגבוהים בשוק לצד טיפול ויחס קוסמטי- אישי.

פרסום בפייסבוק

מיתוג שתמיד מנצח

GENESIS MEDIA

אורכידאה

תהליך בחירת לוגו

אורכידאה
אורכידאה
אורכידאה
מיתוג לאורכידאה

צבעוניות

השימוש בצבע הסגול  מרגיע, מרפא ומבטא גישה טיפולית הוליסטית

 

קמפיין

האסטרטגיה הפרסומית של הלקוח נסבה סביב בחינה מדוקדקת של השירותים ומיפוי קהלי היעד הספציפיים עבור כל טיפול.לבסוף נבחרו שלושה שירותים מרכזיים אשר מציעה הקליניקה.עבור כל שירות הופק סט מסרים ספיציפי תוך ויצירת מבצעים ותועלות ערך ללקוח.המסרים עוצבו לכדי עמודי נחיתה ובאנרים פרסומיים בפייסבוק. עבדנו על בסיס יצירת קהלים, התבססנו על רשימות תפוצה של המרכז עליהם ביצענו שכפול קהל . הקמפין חיזק את המותג בצורה רוחבית בפייסבוק, עם זאת ידענו להתאים כל שירות וטיפול לקהל היעד המתעניין והצורך אותו.

בניית אתר ודפי נחיתה

האתר הוקם ללקוח תוך הצגת הטיפולים המלאה, שפע הטיפולים והטכנולוגיות שיש לקליניקה להציע. האתר הוקם בהתאמה מלאה ובסנכרון מלא לקידום האורגני, והוא מוביל עם עשרות ביטויים בעמודים הראשונים בחיפוש. הוספת טופס שמלווה את הגולש שיפרה את יחסי ההמרה ופניית הלקוחות מהאתר לבית העסק. האתר נבנה בצבעוניות מלאה ובסנכרון עם תהליך המיתוג הכולל.

פרסום בגוגל

orchideaspa.co.il

מעבר לאתר

מיתוג עסקי לאורכידאה

עיצוב דף פייסבוק עסקי

פרסום באינטרנט

סיכום

שמירה על ערכי מותג ישנים לצד עדכון קונספטואלי, חיזוק ערכים וביסוס אמון הלקוח במקום על ידי שימוש בשפה נקיה, מרגיעה ומקצועית.

פרסום באינטרנט
פרסום באינטרנט
פרסום באינטרנט
פרסום באינטרנט
פרסום באינטרנט

אנו מתחייבים לעשות הכל, אבל הכל! כדי שהמוצר או השירות יהפוך למותג מנצח.

Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page